لوگو پرکینز
لوگو مسی فرگوسن
تراکتور مسی فرگوسن 285
مشخصات کلی
مسی فرگوسن برند تولید کننده
200 سری مدل
MF285مدل

:تراکتور مسی فرگوسن 285

تراکتور 285 از قدیمی ترین تراکتور های کمپانی "مسی فرگوسن" انگلستان می باشد. طراحی موتور این تراکتور توسط کمپانی بسیار معروف "پرکینز" انگلستان صورت گرفته است. این تراکتور را می توان در حال حاضر پر مصرف ترین تراکتور موجود در ایران دانست.
مشخصات موتوری
پرکینز انگلستان برند تولید کننده
4/248 مدل
4تعداد سیلندر
55.2 kW , 75 hpمیزان قدرت
248 ci [4.1 L]حجم موتور
2000 / دقیقهدور موتور
دیزلسوخت
آبسیستم خنک کننده
16:1نسبت تراکم

:مشخصات موتوری تراکتور مسی فرگوسن 285

موتور تراکتور 285 چهار 4 سیلندر می باشد. این موتور پرکینز سری 4.248  می باشد که طراحی آن به سال 1975 برمی گردد و با 75 اسب بخار  یکی از پرکاربرد ترین  موتور های پرکینز در دنیا می بوده که البته امروزه با باز طراحی، این مدل تا حد زیادی دست خوش تغییر شده است. با این وجود همچنان در ایران از همان طراحی اولیه استفاده، تولید و روانه بازار می شود. 
مقطع بوش پیستون رینگ

:قطعات و لوازم یدکی تراکتور مسی فرگوسن 285 موتور پرکینز 4/248

لوازم یدکی تراکتور 285 شامل انواع قطعات موتوری، شاسی، بدنه و انواع قطعات و ملحقات قابل نصب برای استفاده های گوناگون می باشد. از این رو که کاربری تراکتور  فقط برای امور ی است که فشار مضاعفی بر موتور وارد می کند، بنابراین  قطعات بکار رفته در موتور باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند کارآیی مناسب و عمر مفید موتوری را هم بالاتر ببرد. در واقع سلامتی موتور مهمترین رکن در کارکرد وسیله شما می باشد.
در این میان قطعاتی مانند میل لنگ، بوش پیستون رینگ، یاتاقان، شاطون، بوش شاطون، واشر سر سیلندر، سوپاپ، گیت سوپاپ، لاستیک ساق سوپاپ و ... اهمیت ویژه ای می باشد.

مقطع بوش پیستون رینگ

:خرید لوازم یدکی تراکتور مسی فرگوسن 285 موتور پرکینز 4/248

ماشین تراکتور نماینده انحصاری کلبن اشمیت آلمان در ایران آماده عرضه انواع قطعات موتوری تراکتور مسی فرگوسن 285 و لوازم موتور پرکینز 4.248 می باشد.
چرا کلبن اشمیت؟! کلبن اشمیت آلمان تولید کننده قطعات اصلی یدکی پرکینز انگلستان می باشد. این بدان معناست که پرکینز در بخش تولید موتور در کارخانه و همچنین خدمات پس از فروش کارخانه ای خود از قطعات  کلبن اشمیت آلمان استفاده می کند.
فیسبوک لوگو
اینستاگرام لوگو
تلگرام لوگو
لینکداین لوگو