موارد امنیتی خرید قطعات کلبن اشمیت اصلی

"کلبن اشمیت" آلمــان که میتوان گفت مطرح ترین تولیدکننده در جهان در زمینه تولید قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین مانند تراکتور (پرکینز مسی فرگوسن و ...)، کامیون (ولوو، بنزو...)، کامیونت (بادسان و ...) و قطعات یدکی انواع خودرو سبک شرکـت هایی مانند پژو، رنو، بی ام و، مرسدس بنز و ... فعالیت دارد.
هچنین کلبن اشمیت تولید کننده قطعات اصلی پرکینز انگلستان می باشد. بدین ترتیب پرکینز در موتور های خود به صورت فابریکی و اصلی از کلبن اشمیت آلمان استفاده می کند. همچنین پرکینز در زمینه تامین قطعات یدکی خود از کلبن اشمیت آلمان استفاده می کند.
متاسفانه در مواردی دیده شده که قطعات تقلبی کلبن اشمیت بعضا عرضه می شود. این قطعات هیچگونه ارتباطی با اجناس اصلی ندارد و به هیچ عنوان این قطعات مورد تایید نمی باشد و ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به موتور شما وارد کند.
موارد امنیتی ذکر شده در پایین برای خرید اجناس اصلی کلبن اشمیت می تواند به شما کمک کند: 
نمایندگان فروش

خرید از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر در سراسر ایران

اولین راه برای خرید اجناس اصلی خرید از فروشگاه های مورد تایید ماشین تراکتور در تمامی شهر هاست.
رنگ بندی محصولات کلبن اشمیت

رنگ بندی جدید محصولات کارخانه

ماشین تراکتور نمـایندگـی انحصاری از شرکــت "ورنر" آلمـــان که در زمینه تولید انواع پمپ های یدکی تراکتور و انواع صفحه کلاج تراکتور کشاورزی فعالیت دارد.
برچسب اطمینان بسته های کلبن اشمیت

برچسب اطمینان برای جلوگیری از باز شدگی قبلی

برچسب ام اس موتور سرویس روی لبه ی درب تمامی محصولات کلبن اشمیت باید وجود داشته باشند. عملکرد این بچسب بدین شکل می باشد که در صورتی که بسته اگر باز بشود روی این برچسب نوشته باز شدگی به زبان های مختلف (نه فارسی) درج می شود ولی بسته پلمپ برچسب  به شکل روبرو دیده می شود.
کنترل دقیق هولوگرام

کد چهار رقمی روی هولوگرام

بهترین راه برای مشخص شدن اصل بودن کالای کلبن اشمیت شما بررسی این قسمت می باشد. روی بدنه جعبه های محصولات کلبن اشمیت برچسبی چسبیده شده که حاوی اطلاعاتی درباره ی محصول می باشد. در کناره برچسب کدی را مشاهده می کنید که خاص می باشد. این بدین معناست که هر قطعه با قطعه ی دیگر کد متفاوتی دارد و به هیچ عنوان حتی دو پیستون رینگ از یک دست جنس کد یکسانی ندارند! هولوگرامی در کنار این کد وجود دارد که 4 رقم داخل آن وجود دارد. این 4 رقم با 4 رقم آخر کدی که روی برچسب وجود دارد باید یکسان باشد.   
رهگیری کد کالا در سایت

چک کردن کد کالا در سایت اصلی موتور سرویس

برای اطمینان خاطر از اصل بودن کالای خود می توانید کد اختصاصی هر بسته از کالا را در سایت موتور سرویس، شرکت مادر کلبن اشمیت وارد کنید. اگر کالا اصل باشد رنگ سبز یا زرد را مشاهده می کنید. و اگر جنس تقلبی باشد رنگ قرمز را مشاهده می کنید.
فیسبوک لوگو
اینستاگرام لوگو
تلگرام لوگو
لینکداین لوگو