پیستون رینگ تراکتور

پیستون رینگ:

در قطعات مورد استفاده در موتور پیستون نقش اصلی را بر عهده دارد. پیستون ها به وسیله گژنپین به شاطون متصل هستند و با سرعت بسیاری (بستگی به دور موتور حدودا بیش از 2000 بار در دقیقه) در داخل بوش یا سیلندر حرکت میکنند. این میزان از تحرک و تنش احتیاج به مقاومت بسیاری دارد. بدین ترتیب کیفیت ساخت پیستون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تکنولوژی ساخت همچنین متریال بکار رفته در پیستون بسیار پیچیده میباشد. بدین ترتیب توصیه می شود از بهترین قطعات از لحاظ کیفی در زمان تعمیر مجدد موتور مورد استفاده قرار گیرد. کلبن اشمیت تولید کننده قطعات اصلی موتور های پرکینز انگلیس می باشد. این کارخانه با بیش از 110 سال سابقه تولید پیستون و رینگ و قطعات اصلی موتوری از با سابقه ترین ها در این زمینه می باشد. کیفیت قطعات کلبن اشمیت تضمین شده است و ضمانت کالا از طرف کارخانه نشان از این موضوع دارد.   
سیستم داخلی پیستون

سیستم داخلی پیستون رینگ:

.طراحی بروز سیستم های روغن کاری درکلبن اشمیت باعث افزایش کارایی در سیستم خنک کاری پیستون رینگ میشود. این سیستم باعث افزایش راندمان موتور گردیده. 
انواع پیستون رینگ تراکتور و سواری

کلبن اشمیت تولید کننده اصلی پیستون رینگ خودروسازان مطرح:

کارخانه کلبن اشمیت آلمان با بیش از  110 سال سابقه تولید قطعات موتوری مطرح ترین تولید کننده در این ضمینه می باشد. همکاری با اکثر خودروسازان مطرح دنیا مانند بنز، بی ام و، آئودی، فیات، ولوو، پرکینز، کامینز و بسیاری از تولید کنندگان خودرو های سواری و سنگین نشان از کیفیت بسیار بالا این قطعات دارد.
ماشین تراکتور نماینده انحصاری کلبن اشمیت آلمان در ایران می باشد.
متریال ساخت پیستون

متریال استفاده شده در ساخت پیستون های کلبن اشمیت:

دانش و نوآوری کلبن اشمیت در استفاده از متریال های پیشرفته در ساخت پیستون مربوط به سبقه بیش از 110 سال این کارخانه می باشد.
طرز قرارگیری پیستون رینگ داخل سیلندر

نحوه قرار گیری پیستون رینگ داخل بوش:

با توجه به تعداد رینگ ها و رعایت استاندارد های نصب، رینگ ها روی شیار های پیستون قرار می گیرد و پیستون توسط ابزار رینگ جمع کن داخل بوش قرار می گیرد.
مقطع بوش پیستون رینگ

حرکت پیستون رینگ داخل بوش:

شاطون از یک طرف از طریق گژنپین و بوش شاطون به پیستون متصل می باشد و از طرف دیگر با قرارگیری یاتاقان به میل لنگ متصل می باشد. با انجام گرفتن عملیات احتراق  پیستون ها با در داخل بوش به سمت پایین هدایت میشود و باعث چرخش میللنگ می شود.
فیسبوک لوگو
اینستاگرام لوگو
تلگرام لوگو
لینکداین لوگو